Informacje o mnie - Agata Szczechowska - Biostudio Giżycko
Zapraszamy do salonu kosmetycznego Biostudio Agata Szczechowska. Najlepsza kosmetyczka Giżycko! Kompleksowe zabiegi, medycyna estetyczna, konkurencyjne ceny.
15608
page-template-default,page,page-id-15608,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

O mnie

Mgr Agata Szczechowska to doświadczony kosmetolog, który zadba o Twój wygląd i piękno Twojej skóry. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kosmetycznej Pani Agata cieszy się zaufaniem wielu klientek. Zawsze dobrze doradzi, jak wybrać odpowiedni zabieg dostosowany do potrzeb Twojej skóry i podpowie jak podtrzymać jego efekt w domowej pielęgnacji. Gabinet Biostudio jest dla Pani Agaty osobistym i zawodowym spełnieniem, dlatego każda z nas może poczuć się tam wyjątkowo.

 

„Biostudio to gabinet w którym odnajdziesz spokój i ukojenie. Posiada najnowocześniejszy sprzęt do modelowania sylwetki i pielęgnacji twarzy i ciała. Pomagamy wydobywać z kobiet naturalne piękno i zachować młodość. Spełniamy marzenia o lepszym i piękniejszym życiu, bo dla każdej z nas atrakcyjny wygląd ma bardzo duże znaczenie. W salonie Biostudio dzięki profesjonalnej opiece z pewnością poczujesz siłę własnej wartości i piękno, które tkwi w każdej z nas.”

mgr Agata Szczechowska