Mikrodermabrazja Skin Jet - Kosmetyczka, salon kosmetyczny Giżycko - Biostudio - Agata Szczechowska
Zapraszamy do salonu kosmetycznego Biostudio Agata Szczechowska. Najlepsza kosmetyczka Giżycko! Kompleksowe zabiegi, medycyna estetyczna, konkurencyjne ceny.
15599
post-template-default,single,single-post,postid-15599,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Mikrodermabrazja Skin Jet

Mikrodermabrazja Skin Jet

Aparat do mikrodermabrazji niemieckiej firmy Skin Jet wyposażony jest w opatentowany system cyrkulacji powietrza (AR System- Air Rotation System), dzięki któremu kryształy są bardzo dokładnie odsysane z powierzchni skóry nie kalecząc jej. System ten sprawia, że strumień kryształów uderzających w skórę ma średnicę ok. 1 cm (cała szerokość dyszy). Odróżnia to aparaty Skin Jet od wszystkich innych występujących na rynku, które osiągają maksymalnie 4 mm średnicy.

Model Multi-Abrasonic wyposażony jest oprócz mikrodermabrazji w ceramiczną głowicę ultradźwiękową o częstotliwości pracy 1MHz. Mikromasaż wykonany tą głowicą pozwala na szybki transport specjalnych preparatów pielęgnacyjnych Skin Jet do głęboko położonych tkanek, gwarantując skórze znakomite efekty terapeutyczne i pielęgnacyjne. Oryginalna ceramiczna głowica zwiększa efektywność zabiegu – związki aktywne wtłaczane są w głębsze warstwy skóry cała powierzchnią głowicy, która nie alergizuje i nie nagrzewa nadmiernie tkanek.

Dodatkowo aparat posiada pulsator do masażu podciśnieniowego tkanek skóry (220 zasysań na minutę). Masaż tą metodą napina, wzmacnia i zwiększa elastyczność oraz gęstość skóry, spłyca zmarszczki statyczne i dynamiczne, drenuje oraz likwiduje obrzęki.