MezoBotox – Lift - Kosmetyczka, salon kosmetyczny Giżycko - Biostudio - Agata Szczechowska
Zapraszamy do salonu kosmetycznego Biostudio Agata Szczechowska. Najlepsza kosmetyczka Giżycko! Kompleksowe zabiegi, medycyna estetyczna, konkurencyjne ceny.
15866
post-template-default,single,single-post,postid-15866,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

MezoBotox – Lift

MezoBotox – Lift

Mezobotox- lift jest nowoczesnym zabiegiem z zakresu kosmetologii estetycznej, który łączy w sobie zalety mezoterapii igłowej (silna rewitalizacja i odżywienie skóry) z działaniem botoxu (redukcja zmarszczek). Zabieg mezobotox lift polega na podaniu wcześniej przygotowanego koktajlu pod skórę. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest komfortowy i bezbolesny. Pierwsze efekty widoczne są po tygodniu i utrzymują się max do 6 miesięcy.

Efekt zabiegu to: znaczna redukcja zmarszczek silne nawilżenie skóry efekt wypoczętej skóry intensywny lifting odżywienie Przeciwwskazania do zabiegu: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, okres ciąży, karmienia piersią oraz menstruacji, miejscowe infekcje skóry, choroby serca, rozrusznik, wiek poniżej 24 lat, choroby zakaźne, choroby serca, epilepsja, cukrzyca.

Zabieg mezobotox – lift powtarzamy po ok 6 miesiącach.