EASY PHYTIC SOLUTION - Kosmetyczka, salon kosmetyczny Giżycko - Biostudio - Agata Szczechowska
Zapraszamy do salonu kosmetycznego Biostudio Agata Szczechowska. Najlepsza kosmetyczka Giżycko! Kompleksowe zabiegi, medycyna estetyczna, konkurencyjne ceny.
15840
post-template-default,single,single-post,postid-15840,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

EASY PHYTIC SOLUTION

EASY PHYTIC SOLUTION

Easy Phytic Solution jest mieszanką trzech kwasów alfa-hydroksylowych i kwasu fitowego. Zawarte w peelingu trzy kwasy alfa-hydroksylowe charakteryzują się różną szybkością penetracji skóry.

Ponieważ nie wykonuje się neutralizacji, wspomniane kwasy kontynuują działanie wnikając w głąb naskórka do skóry właściwej. Skóra posiada właściwość naturalnej neutralizacji, dzięki czemu kwasy zawarte w Easy Phytic Solution tracą swą agresywność rozwijając swe pełne działanie.
Kwasy alfa-hydroksylowe sprawiają, że naskórek jest cieńszy, wytwarza więcej polimukosacharydów w skórze właściwej oraz elastynę. Gęstość kolagenu w warstwie brodawkowej skóry jest lepsza, a pacjenci po zabiegu z wykorzystaniem Easy Phytic Solution zauważają widoczną różnicę w wyglądzie skóry.
Kwas fitowy nie jest kwasem alfa-hydroksylowym – jest to duża molekuła sześciofosforanu inozytolu uważanego za doskonały antyoksydant i depigmentant. Kwas ten nie daje żadnego efektu peelingującego. Każdy peeling wywołuje stan zapalny, który przyczynia się do powstawania wolnych rodników i powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych. Rozszerzanie naczyń „sprowadza” więcej tlenu in situ, pozwalając tworzyć się wolnym rodnikom, które natychmiast łączą się z najbliższą strukturą i niszczą ją. Kwas fitowy obecny w Easy Phytic Solution chroni struktury skóry przed negatywnym działaniem wolnych rodników.